Kreatív-hobbi
piatok 9. júla 2010
Játék Emesénél
Mivel már 4. hónapja blogol, és a négyes a kedvenc száma, ezért játékot hirdet
itt
. Lessétek meg, és jelentkezzetek :)
2 komentáre:
Emese
13. júla 2010 o 14:09
Köszi, hogy játszol nálam-velem, sok szerencsét! :) Emese
Odpovedať
Odstrániť
Odpovede
Odpovedať
szelleerika
16. júla 2010 o 3:11
Köszönöm :)
Odpovedať
Odstrániť
Odpovede
Odpovedať
Pridať komentár
Načítať viac...
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Köszi, hogy játszol nálam-velem, sok szerencsét! :) Emese
OdpovedaťOdstrániťKöszönöm :)
OdpovedaťOdstrániť