Miután már a 3000-dik kézműveskedéssel foglalkozó blogot néztem végig, úgy döntöttem, jómagam is blogolásba kezdek. Bár még csak kis "taknyos" gimnazista lány vagyok, már jó ideje foglalkozom mindenféle kreatív dolgokkal, és már jónéhány ocsmányágot készítettem családom legnagyobb örömére :D Erre az oldalra majd megpróbálok minél több "remekművet" feltenni, habár amennyire magamat ismerem, évközben nem biztos hogy túl sok időm lesz rá... Mindegy, majd azért igyekszem, addig is kellemes nyaralást kívánok mindenkinek :)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára