piatok 9. júla 2010

Gyurmanapocska

Ez a napocska még valamikor tavasszal készült, amikor a "Művészet és kultúra" nevezetű órára el kellett készíteni álmaink mobiltelefonját. Egyből a só-liszt gyurma jutott eszembe, és ha már így is úgy is rendetlenség lesz, akkor gondoltam, készítek még valamit. Ezt a figurát valahol az interneten találtam (sajnos, már nem tudom, hogy hol), annyi különbséggel, hogy ott még napraforgó volt két levéllel ;) A háttér egyszerű falap, amire szivaccsal nyomogattam rá a festéket...hát....szerintem jobban is sikerülhetett volna, de nem baj, majd legközelebb :D


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára