pondelok 12. júla 2010

Első (és egyben utolsó) festményem :)

Azt hiszem a Lidl-ben lehetett venni egy ilyen készletet, amiben volt egy csomag akrilfesték, ecsetek és egy vászon, amire előre rá volt nyomva a festmény feketén-fehéren valamint volt egy kicsike kép, amin ugyanez a festmény volt színesen. Igazából már 3 éve megvan, és azóta többször is elővettem, hogy fessek fölé még egy réteget, de most feladtam :D Azt hiszem, festői pályafutásom ezennel véget ért :)
Így kéne kinéznie...:

...és így néz ki az enyém:



piatok 9. júla 2010

Játék :)))

Kattints ide, és minden kiderül :)

Játék Emesénél

Mivel már 4. hónapja blogol, és a négyes a kedvenc száma, ezért játékot hirdet itt. Lessétek meg, és jelentkezzetek :)



Gyurmanapocska

Ez a napocska még valamikor tavasszal készült, amikor a "Művészet és kultúra" nevezetű órára el kellett készíteni álmaink mobiltelefonját. Egyből a só-liszt gyurma jutott eszembe, és ha már így is úgy is rendetlenség lesz, akkor gondoltam, készítek még valamit. Ezt a figurát valahol az interneten találtam (sajnos, már nem tudom, hogy hol), annyi különbséggel, hogy ott még napraforgó volt két levéllel ;) A háttér egyszerű falap, amire szivaccsal nyomogattam rá a festéket...hát....szerintem jobban is sikerülhetett volna, de nem baj, majd legközelebb :D


štvrtok 8. júla 2010

Megérkeztem =)

Miután már a 3000-dik kézműveskedéssel foglalkozó blogot néztem végig, úgy döntöttem, jómagam is blogolásba kezdek. Bár még csak kis "taknyos" gimnazista lány vagyok, már jó ideje foglalkozom mindenféle kreatív dolgokkal, és már jónéhány ocsmányágot készítettem családom legnagyobb örömére :D Erre az oldalra majd megpróbálok minél több "remekművet" feltenni, habár amennyire magamat ismerem, évközben nem biztos hogy túl sok időm lesz rá... Mindegy, majd azért igyekszem, addig is kellemes nyaralást kívánok mindenkinek :)