pondelok 12. júla 2010

Első (és egyben utolsó) festményem :)

Azt hiszem a Lidl-ben lehetett venni egy ilyen készletet, amiben volt egy csomag akrilfesték, ecsetek és egy vászon, amire előre rá volt nyomva a festmény feketén-fehéren valamint volt egy kicsike kép, amin ugyanez a festmény volt színesen. Igazából már 3 éve megvan, és azóta többször is elővettem, hogy fessek fölé még egy réteget, de most feladtam :D Azt hiszem, festői pályafutásom ezennel véget ért :)
Így kéne kinéznie...:

...és így néz ki az enyém:



Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára